Czy robienie tatuażu lub piercingu jest bezpieczne?

Tak, tatuaże i piercing są całkowicie bezpieczne tak długo, jak artysta ściśle przestrzega uniwersalnych środków ostrożności. Możesz mieć pewność, że dla Black Line Studio bezpieczeństwo Klienta jest priorytetowe.

Czy to boli?

Tak, to boli. Ale jest wiele osób posiadających tatuaże, więc to chyba jest to do zniesienia. Skala bólu zależna jest od indywidualnej odporności osoby i miejsca na ciele, gdzie wykonywany jest tatuaż. Niektórym ten ból sprawia przyjemność!

Czy mogę przynieść zdjęcie lub wydruk mojego nowego tatuażu?

Tak, ten tatuaż będzie na Tobie na stałe, więc chcemy mieć pewność, że będziesz w pełni zadowolony/a. Jeśli nie masz gotowego wzoru przynieś coś, co myślisz że będzie inspiracją do stworzenia wspaniałego efektu końcowego. Mamy też mnóstwo materiałów dostępnych w studio. Bez względu na to czego chcesz, czy nie masz żadnej wizji zapewniamy, że z naszego studia wyjdziesz zadowolony/a. Stworzymy taki projekt, który będzie nierozerwalnie związany z Tobą i Twoją osobowością.

Ile to będzie kosztować?

To zależy od wielkości tatuażu i szczegółów w nim zawartych. Niektóre tatuaże nie mogą zostać zrealizowane w czasie jednej wizyty i w związku z tym, każdy tatuaż wyceniamy indywidualnie. Wtedy mamy możliwość uzgodnienia szczegółów i mamy szansę by dokładnie poznać Twoje oczekiwania. Pamiętaj że dobrze i bezpiecznie wykonany tatuaż wiąże się z określonymi kosztami. Tanio nie znaczy dobrze.

Zasady dotyczące depozytu

Mamy w zwyczaju pobieranie depozytu podczas rezerwowania terminu. Kwota depozytu ustalana jest indywidualnie. Złożony depozyt odejmowany jest od ostatecznej ceny tatuażu. Depozyt jest gestem dobrej woli i pozwala zrekompensować zarezerwowany czas, jeśli osoba umówiona się nie pojawi. Depozyt NIE podlega zwrotowi. Przykro nam, jeśli ta polityka powoduje niedogodności, ale jest to konieczne do ochrony naszego czasu pracy.

Mam tatuaż który wygląda naprawdę źle, czy można coś z nim zrobić?

Zazwyczaj jest możliwość pokrycia większości tatuaży, nawet bardzo złych. Jeśli uznamy, że  tatuaż nie może być z powodzeniem pokryty, zaproponujemy inne racjonalne rozwiązanie dążąc do ostatecznego zadowolenia z projektu.

Jak przygotować się do zrobienia tatuażu?

Przed tatuowaniem absolutnie nie można pić alkoholu. Powoduje on rozszerzenie naczyń krwionośnych, co w efekcie może doprowadzić do obfitego krwawienia, oraz wolniejszego gojenia się rany.

W dniu tatuowania zmniejsz ilość pitej kawy oraz stroń od napojów energetyzujących. Nie zażywaj również używek, które przyczyniają się do zwiększenia ciśnienia krwi w organizmie.

To, co powinniśmy sobie zafundować przed zabiegiem to kąpiel relaksacyjna. Dzięki odprężeniu i zrelaksowaniu nie będziemy podenerwowani, a jak wiadomo stres nie jest naszym przyjacielem, w żadnej sytuacji, także podczas tatuowania.

Dlaczego wybór wzoru tatuażu jest tak ważny?

Zrobienie tatuażu to bardzo poważna decyzja. Raz postanowiona staje się trwałym zobowiązaniem. „Przecież zawsze mogę go usunąć” – ten kto tak myśli na pewno nie jest gotowy na zrobienie tatuażu. Dlatego wybór wzoru jest jednym z najważniejszych decyzji jakie musimy podjąć przed wykonaniem tattoo.

Tatuaże nie tylko dekorują Twoje ciało, ale nadają mu magii.